Aktualności


Polish Info Days w Londynie i Glasgow

poniedziałek, 24 października 2016

Zapraszamy do uczestnictwa w dniach informacyjnych Polish Info Days, które odbędą się 3 i 4 listopada odpowiednio w Glasgow i Londynie. Spotkania te są skierowane do naukowców, którzy chcieliby prowadzić badania w Polsce, a także przedstawicieli instytucji naukowych.


Zapowiedź konkursu MINIATURA na pojedyncze działania naukowe – „małe granty”

piątek, 21 października 2016

Rada Narodowego Centrum Nauki finalizuje prace nad dokumentacją konkursu MINIATURA na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych. Konkurs ma na celu wsparcie osób realizujących działania naukowe w planowanym ubieganiu się o finansowanie projektów badawczych w konkursach Narodowego Centrum Nauki.


Warsztaty szkoleniowe dla pracowników jednostek naukowych – podsumowanie

piątek, 21 października 2016

4 października 2016 r. w siedzibie Narodowego Centrum Nauki odbyła się kolejna edycja warsztatów szkoleniowych dla pracowników jednostek naukowych zaangażowanych w obsługę administracyjną projektów badawczych finansowanych przez Centrum.


Otwarcie konkursu na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin

czwartek, 20 października 2016

Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza nabór kandydatów na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki. Termin składania dokumentów upływa 21 listopada 2016 r. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Oferty pracy.


Październikowe posiedzenie Rady NCN

czwartek, 20 października 2016

W dniach 12-13 października Rada NCN spotkała się po raz kolejny. Pierwszego dnia obrad odbyły się posiedzenia: Komisji Odwoławczej Rady NCN, Komisji Rady ds. Współpracy Międzynarodowej oraz posiedzenia Komisji Rady K-1, K-2, K-3. Tego samego dnia członkowie Rady wzięli również udział w uroczystości wręczenia Nagrody NCN 2016, która odbyła się w krakowskich Sukiennicach.


POLONEZ 3 – prezentacja o konkursie

poniedziałek, 17 października 2016

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją o konkursie POLONEZ 3, która została wygłoszona podczas spotkania informacyjnego 6 października w Warszawie.


Terapia bólu, plastyczność mózgu i teoria automatów – Nagroda NCN 2016 przyznana

środa, 12 października 2016

Dr hab. Marcin Szwed, dr hab. Katarzyna Starowicz-Bubak oraz prof. dr hab. Mikołaj Bojańczyk to laureaci Nagrody Narodowego Centrum Nauki 2016. Każdy z naukowców otrzyma 50 tysięcy złotych za osiągnięcia w zakresie badań podstawowych.


Strony

Polityka cookies

Partnerzy