Oferty pracy w projektach finansowanych przez NCN


Narodowe Centrum Nauki prezentuje bazę ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy przy projektach finansowanych przez Centrum. Narodowe Centrum Nauki nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy.

Uprzejmie informujemy o nowych warunkach zatrudniania osób na stanowiska typu post-doc: limit czasu upływającego od uzyskania stopnia doktora dla aplikujących na te stanowiska kobiet może być przedłużony o 1,5 roku za każde urodzone bądź przysposobione dziecko.

Oferta pracy

Nazwa jednostki: Wydział Biologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań, Inne oferty z tego miasta »
Nazwa stanowiska: Postdoc
Wymagania:

• Stopień doktora nauk biologicznych lub informatycznych.
• Pełna dyspozycyjność w 5-dniowym systemie pracy.
• Dorobek naukowy udokumentowany listą publikacji.
• Doświadczenie w pracy z niekodującymi RNA.
• Znajomość technik sekwencjonowania NGS.
• Znajomość języka angielskiego

Opis zadań:

Stanowisko w ramach projektu NCN Opus pt. "Identyfikacja sekwencji tRNA-podobnych z Arabidopsis thaliana ", kierowanego przez prof. Wojciecha Karłowskiego. Celem projektu jest całogenomowa identyfikacja i charakterystyka sekwencji tRNA-podobnych z Arabidopsis thaliana, przy wykorzystaniu metod obliczeniowych i technik wysokoprzepustowego sekwencjonowania. Uzyskane wyniki umożliwią opisanie pełnego zestawu sekwencji tRNA (‘tRNA-space’) w genomie Arabidopsis oraz pomogą w oznaczeniu potencjalnej funkcji cząsteczek tRNA-podobnych.

Typ konkursu NCN: OPUS – NZ
Termin składania ofert: 15 października 2019, 08:00
Forma składania ofert: email
Warunki zatrudnienia:

umowa o pracę (wynagrodzenie 8000 PLN brutto)

Dodatkowe informacje:

Zgłoszenie powinno zawierać życiorys zawodowy (CV), list motywacyjny oraz zaświadczenie uzyskania stopnia doktora. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres email wmk@amu.edu.pl.

Data dodania ogłoszenia: 2019-09-20 10:13:31

« wróć do ofert pracy