Warsztaty dla pracowników administracji jednostek naukowych


środa, 12 lutego 2014

Podczas tegorocznych Dni Narodowego Centrum Nauki odbędą się warsztaty z zakresu obsługi administracyjnej i finansowej projektów badawczych realizowanych w ramach konkursów NCN. Spotkanie ma charakter warsztatowo-roboczy i skierowane jest do pracowników działów badań naukowych, administracyjnych i księgowych, zajmujących się administracyjną i finansową obsługą projektów badawczych.

Warsztaty odbędą się w dniu 10 kwietnia 2014 r. w godz. 10-16 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15).

Propozycje zagadnień do poruszenia podczas warsztatów można przesyłać drogą mailową na adres: dni.ncn@ncn.gov.pl. do dnia 28 lutego 2014 r.

Udział w warsztatach możliwy jest po dokonaniu wcześniejszej rejestracji. Informujemy, że uczelnia, instytut badawczy, instytut Polskiej Akademii Nauk może zgłosić maksymalnie trzy osoby zajmujące się obsługą wniosków składanych do NCN. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 14 marca 2014 r. drogą mailową na adres: dni.ncn@ncn.gov.pl. Dodatkowe informacje dostępne pod nr tel. 12 341 91 81 oraz w zakładce Dni NCN.