Aktualności


Webinarium informacyjne na temat nowego konkursu sieci TRANS-ATLANTIC PLATFORM

Wednesday, 5 May 2021

W piątek 7 maja 2021 r. o godz. 15:00 (CEST) zapraszamy na dwugodzinne webinarium poświęcone konkursowi sieci Trans-Atlantic Platfom (T-AP) for Social Sciences and Humanities pn. Recovery, Renewal and Resilience in a Post-Pandemic World (RRR Call 2021). Podczas wydarzenia zostanie przybliżona tematyka konkursu oraz zasady składania wniosków. »


Konkurs DAINA 2 na polsko-litewskie projekty badawcze rozstrzygnięty

Tuesday, 4 May 2021

Ogłaszamy wyniki drugiej edycji konkursu DAINA na projekty badawcze realizowane przez zespoły polsko-litewskie. Na realizację badań podstawowych naukowcy otrzymają niemal 11,7 mln zł. »


Ruszyła piąta edycja konkursu MINIATURA. „Małe granty” czekają na rozdanie

Tuesday, 4 May 2021

Narodowe Centrum Nauki ogłasza konkurs MINIATURA 5 na realizację pojedynczego działania naukowego służącego przygotowaniu przyszłego projektu badawczego. Na naukowców czeka łącznie 15 mln zł. »


Formularze wniosków dostępne

Thursday, 29 April 2021

Informujemy, że formularze wniosków dla konkursów OPUS 21 i PRELUDIUM 20 są dostępne w systemie OSF. »


Konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin HS, NZ i ST

Tuesday, 20 April 2021

Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin w grupie nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce (2 stanowiska), w grupie nauk o życiu (1 stanowisko) oraz w grupie nauk ścisłych i technicznych (1 stanowisko). Zgłoszenia są przyjmowane do 11 czerwca 2021 r. »


Weave-UNISONO: termin składania wniosków na projekty badawcze z udziałem zespołów z Czech

Monday, 19 April 2021

Przypominamy, że w konkursie Weave-UNISONO w przypadku projektów badawczych, dla których wnioski wspólne zostaną złożone do GAČR jako agencji wiodącej do 22 kwietnia 2021 r., wnioski krajowe do ZSUN/OSF należy złożyć w najbliższym możliwym terminie po zgłoszeniu wniosku wspólnego do GAČR i nie później niż 29 kwietnia 2021 r. do godz. 23:59. »


Konkurs POLS – druga dodatkowa lista rankingowa

Friday, 16 April 2021

W wyniku rezygnacji trzech wnioskodawców z finansowania projektów w ramach konkursu POLS Narodowe Centrum Nauki kontynuuje procedurę finansowania projektów z listy rezerwowej. Trzy kolejne projekty z listy rezerwowej otrzymały decyzje o przyznaniu środków finansowych. »


Pages