Spotkania informacyjne i warsztaty dla wnioskodawców


czwartek, 27 grudnia 2018

Z radością odnotowujemy duże zainteresowanie, jakim cieszą się spotkania informacyjne i warsztaty w jednostkach naukowych prowadzone przez koordynatorów dyscyplin i innych pracowników NCN. Niestety, z uwagi na duże zapotrzebowanie na tego typu spotkania i pozostałe obowiązki pracowników, nie możemy odpowiedzieć pozytywnie na wszystkie zaproszenia. W związku z tym w 2019 r. proponujemy Państwu kalendarz z terminami zarezerwowanymi na jednodniowe spotkania informacyjne i szkolenia.

MiesiącDzieńMiesiącDzień
Styczeń21 lub 22Lipiec18 lub 19
Luty11 lub 12Sierpień
Marzec21 lub 22Wrzesień26 lub 27
Kwiecień4 lub 5Październik17 lub 18
Maj30 lub 31Listopad18 lub 19
Czerwiec27 lub 28Grudzień2 lub 3

Jednostki naukowe, które chcą zorganizować spotkanie lub szkolenie proszone są o wybór jednego z proponowanych terminów. Jednocześnie prosimy o to, aby spotkania te były dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego tutaj i przesłanie go na adres: szkoleniadlanaukowcow@ncn.gov.pl

Postaramy się odpowiedzieć pozytywnie na jak największą liczbę zaproszeń, choć nie możemy zagwarantować, że nasz przyjazd będzie zawsze możliwy. Na decyzję o przyjęciu zaproszenia wpłynie przede wszystkim: liczba uczestników planowanego spotkania, kolejność zgłoszeń oraz dostępność pracowników NCN w danym terminie.

Miejsca i terminy szkoleń będziemy podawać do wiadomości publicznej.