Struktura


INFORMACJA TELEFONICZNA UDZIELANA JEST W GODZINACH 8:30 – 12:30

  • dla wnioskodawców: tel. 532 083 796, 532 083 451, informacja@ncn.gov.pl
  • informacje dotyczące wniosków będących w procesie oceny: Dział Obsługi Wniosków (prosimy o kontakt z opiekunem projektu wskazanym w systemie OSF)
  • dla realizujących projekty, obsługa projektów, staży i stypendiów: Dział Badań Naukowych i Rozwoju Naukowców
    • konkursy krajowe i międzynarodowe realizowane we współpracy bilateralnej (wyszukaj opiekuna projektu)
    • konkursy międzynarodowe realizowane we współpracy wielostronnej - prosimy o kontakt z opiekunem wskazanym w systemie OSF)
  • raporty końcowe i rozliczanie projektów, staży i stypendiów: Dział Rozliczania Projektów Badawczych, Staży i Stypendiów (prosimy o kontakt z opiekunem projektu wskazanym w systemie OSF)
  • UWAGA! Z Koordynatorami Dyscyplin możliwy jest jedynie kontakt mailowy.

Rozwiń wszystkie działy »

Zwiń wszystkie działy »

Zespół Koordynatorów Dyscyplin w dziale Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
dr Małgorzata JacobsKoordynator dyscyplin-
dr Katarzyna Jarecka-StępieńKoordynator dyscyplin-
dr Aneta Pazik-AybarKoordynator dyscyplin-
dr Malwina GębalskaKoordynator dyscyplin-
dr Magdalena DejKoordynator dyscyplin-
dr Ulana GocmanKoordynator dyscyplin-
dr Michał FutyraKoordynator dyscyplin-

Zespół Koordynatorów Dyscyplin w dziale Nauk Ścisłych i Technicznych

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
dr Marta BuchalskaKoordynator dyscyplin-
dr inż. Ewelina Szymańska-SkolimowskaKoordynator dyscyplin-
dr inż. Tomasz SzumełdaKoordynator dyscyplin-
dr Klaudyna Śpiewak-WojtyłaKoordynator dyscyplin-
dr Anna WieczorekKoordynator dyscyplin-
dr inż. Aleksandra FriedlKoordynator dyscyplin-
dr Monika Góral-KurbielKoordynator dyscyplin-

Zespół Koordynatorów Dyscyplin w dziale Nauk o Życiu

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
dr Anna WiktorKoordynator dyscyplin-
dr Małgorzata ZawiślakKoordynator dyscyplin-
dr Katarzyna Śniegowska-ŚwierkKoordynator dyscyplin-
dr inż. Anna FiustKoordynator dyscyplin-
dr Monika PobiegaKoordynator dyscyplin-
dr Jadwiga SpyrkaKoordynator dyscyplin-
dr Magdalena Wyszkowska-KolatkoKoordynator dyscyplin-
dr Mateusz SobczykKoordynator dyscyplin-

Dział Obsługi Wniosków

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Katarzyna Sadowska-LikosKierownik
Joanna MalinowskaGłówny specjalista ds. obsługi wniosków
Agnieszka JędrzejczykGłówny specjalista ds. obsługi wniosków
Aleksandra PietraszekGłówny specjalista ds. obsługi wniosków
Magdalena NowakStarszy specjalista ds. obsługi wniosków
Anna SołtysikSpecjalista ds. obsługi wniosków
Mariola Krywko-StańdoSpecjalista ds. obsługi wniosków
Kamila BrylińskaSpecjalista ds. obsługi wniosków
Aneta AdamczykSpecjalista ds. obsługi wniosków
Justyna ŻółkośMłodszy specjalista ds. obsługi wniosków
Monika KapkaSpecjalista ds. obsługi wniosków
Monika NowakSpecjalista ds. obsługi wniosków
Justyna ZgodaMłodszy specjalista ds. obsługi wniosków
Agnieszka BugajMłodszy specjalista ds. obsługi wniosków

Dział Badań Naukowych i Rozwoju Naukowców

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Teresa ŻanowskaKierownik

-> Wyszukaj opiekuna swojego projektu

Zespół ds. Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Agnieszka JewułaKoordynator zespołu
Agata SkalikGłówny specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Marcin GacStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Anna GiermańskaStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Michał HorwacikStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Barbara LeśniakStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Jolanta WidzińskaSpecjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych

Zespół ds. Nauk o Życiu

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Marta Maj-PiechotaKoordynator zespołu
Dariusz GicalaStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Justyna Mitan-PiłatStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Kacper MikołajczykStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Mariola CharczyńskaSpecjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych

Zespół ds. Nauk Ścisłych i Technicznych

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Anna MazurkiewiczKoordynator zespołu
Wioletta CzernatowiczGłówny specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Renata GrądzielStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Agata PachytelStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Joanna Sygut-WierzbickaStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Dominika KmitaStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Malwina ChrząszczStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych
Żanna WójtowiczStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów badawczych

Zespół ds. Elektronicznego Systemu Obsługi Wniosków

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
dr Weronika BieniaszKierownik
Ewa DąbrowskaSpecjalista ds. elektronicznego systemu obsługi wniosków
Anna SkórkaStarszy specjalista ds. elektronicznego systemu obsługi wniosków

Dział Współpracy Międzynarodowej

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Justyna WoźniakowskaKierownik
Sylwia KostkaZastępca Kierownika
dr Magdalena GodowskaGłówny specjalista ds. współpracy międzynarodowej
Jolanta PalowskaGłówny specjalista ds. współpracy międzynarodowej
Alicja DylągStarszy specjalista ds. współpracy międzynarodowej
Magdalena Dobrzańska-BzowskaStarszy specjalista ds. współpracy międzynarodowej
Anna KotarbaStarszy specjalista ds. współpracy międzynarodowej
Przemysław PuchałaSpecjalista ds. współpracy międzynarodowej
Piotr MalinowskiSpecjalista ds. współpracy międzynarodowej
Agata OrmaninSpecjalista ds. współpracy międzynarodowej
Michał KaczmarekSpecjalista ds. współpracy międzynarodowej-
Magdalena KrzystyniakSpecjalista ds. współpracy międzynarodowej

Dział Rozliczania Projektów Badawczych, Staży i Stypendiów

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
dr inż. Agnieszka DobrowolskaKierownik
Karolina Mikołajczyk-RusinGłówny specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Magdalena TekielakGłówny specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Aneta GłowaGłówny specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Monika Marczyk-ZinkiewiczStarszy specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Agnieszka PiskórStarszy specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
dr Izabela WąsStarszy specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Anna ŚmietanaMłodszy specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Sylwia PolakSpecjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Patrycja ProstakMłodszy specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Karolina BlätterMłodszy specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów
Weronika MyjakMłodszy specjalista ds. rozliczania projektów badawczych, staży i stypendiów

Zespół ds. Funduszy Norweskich

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
dr Marzena Oliwkiewicz-MiklasińskaKierownik
Barbara ŚwiątkowskaGłówny specjalista ds. obsługi administracyjnej Funduszy Norweskich
Joanna WęgrzyckaStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej Funduszy Norweskich

Dział Spraw Organizacyjnych

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Iwona DąbrowskaKierownik
Iwona WojdyłaGłówny specjalista ds. organizacyjnych
Aleksandra RusekStarszy specjalista ds. organizacyjnych
Aleksandra SienkowiecSpecjalista ds. organizacyjnych
Justyna JuchniewiczStarszy specjalista ds. zamówień publicznych
Malwina MarciszGłówny specjalista ds. obsługi dziennika podawczego
Anna ŁudzikSpecjalista ds. organizacyjnych
Piotr StaszczakSpecjalista ds. organizacyjnych
Magdalena SzczepkaSpecjalista ds. organizacyjnych
Bartłomiej ZakrzewskiGłówny specjalista ds. administracyjnych obiektu

Zespół ds. Informacji i Promocji

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Anna BobelaGłówny specjalista ds. informacji i promocji
Agnieszka RajdaStarszy specjalista ds. informacji i promocji
Magdalena ŻukielMłodszy specjalista ds. informacji i promocji

Zespół ds. Teleinformatycznych

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Tomasz KrólKoordynator Zespołu ds. Teleinformatycznych
Jakub PiotrowskiStarszy informatyk
Michał NiewdanaInformatyk

Samodzielne stanowisko: Główny Księgowy

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Maciej WaisGłówny Księgowy
FAX

Dział Finansowo-Księgowy

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Katarzyna KocotKierownik Działu Finansowo-Księgowego

Zespół Finansowy

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Paulina GrucaKoordynator Zespołu Finansowego
Agnieszka TobołaGłówny specjalista ds. obsługi finansowej projektów badawczych
Karolina SzklarczykGłówny specjalista ds. obsługi finansowej projektów badawczych
Agnieszka GórnisiewiczStarszy specjalista ds. obsługi finansowej projektów badawczych
Paweł BajdałaSpecjalista ds. obsługi finansowej projektów badawczych
Magdalena FigułaSpecjalista ds. obsługi finansowej projektów badawczych
Bartłomiej SmętekSpecjalista ds. obsługi finansowej
Agnieszka DemusiakSpecjalista ds. obsługi finansowej programów międzynarodowych
FAX

Zespół Księgowy

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Joanna PierógKoordynator
Monika SzczerbaStarsza księgowa
Agnieszka KozaneckaStarszy specjalista ds. obsługi finansowo-księgowej
Izabela Kowalik-SrokaStarszy specjalista ds. obsługi finansowo-księgowej
Anna HodanaSpecjalista ds. obsługi finansowo-księgowej
Jolanta StrojnySpecjalista ds. obsługi finansowo-księgowej

Zespół Kadrowo-Płacowy

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Dominika ZającKoordynator Zespołu Kadrowo-Płacowego
Sylwia LasotaGłówny specjalista ds. kadrowo-płacowych
Justyna ZarembaGłówny specjalista ds. kadrowo-płacowych

Zespół Wsparcia Ekspertów

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
dr Anna MarszałekKoordynator
Anna PieprzykGłówny specjalista ds. rozliczania wynagrodzeń
Joanna JonakGłówny specjalista ds. rozliczania wynagrodzeń
Agnieszka JedynakStarszy specjalista ds. obsługi dokumentacji ekspertów
Magdalena LiszkaStarszy specjalista ds. obsługi dokumentacji ekspertów
Sylwia BąkSpecjalista ds. rozliczania wynagrodzeń
Edyta PerończykSpecjalista ds. rozliczeń
Kamila PrzybyłekSpecjalista ds. obsługi dokumentacji ekspertów-

Kancelaria Rady NCN

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Magdalena BorskaKierownik
Grzegorz GilewskiGłówny specjalista ds. obsługi administracyjnej Rady NCN
Joanna BlitekStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej Rady NCN
Jolanta LisowskaStarszy specjalista ds. obsługi administracyjnej Rady NCN-

Zespół Radców Prawnych

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Jakub MichalukRadca prawny, koordynator zespołu
Joanna CzubaRadca prawny
Michał ZimnickiRadca prawny
Beata HabudaRadca prawny

Zespół ds. Kontroli i Audytu

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Dominika LewkiewiczKierownik
Kamil SzczepanikStarszy specjalista ds. kontroli
Elżbieta GórskaStarszy specjalista ds. kontroli
Adrian SzafranSpecjalista ds. kontroli
Karolina MichalskaSpecjalista ds. kontroli

Zespół ds. Analiz i Ewaluacji

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
dr Anna StrzebońskaKierownik zespołu
Justyna KutorasińskaStarszy specjalista ds. analiz i ewaluacji
Anna TomczykSpecjalista ds. analiz i ewaluacji
Izabela SadzaSpecjalista ds. analiz i ewaluacji-

Samodzielne stanowisko ds. Przedsiębiorstw i Pomocy Publicznej

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Barbara Kania-DecGłówny specjalista ds. przedsiębiorstw i pomocy publicznej

Samodzielne stanowisko ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Katarzyna KidaSpecjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy-

Samodzielne stanowisko: Inspektor Ochrony Danych

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Maciej RymaszewskiInspektor Ochrony Danych

Samodzielne stanowisko: Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Imię i nazwiskoStanowisko
Ireneusz MicewskiPełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Samodzielne stanowisko ds. Otwartej Nauki

Imię i nazwiskoStanowisko
dr Laura Bandura-MorganGłówny Specjalista ds. Otwartej Nauki