Aktualności


Zapowiedź międzynarodowego konkursu sieci JPND Neurodegenerative Disease Research

czwartek, 3 grudnia 2020

Sieć JPND zapowiada nowy konkurs na międzynarodowe projekty badawcze w zakresie chorób neurozwyrodnieniowych w ramach tematu "Linking pre-diagnosis disturbances of physiological systems to Neurodegenerative Diseases". »


Konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin NZ i ST

poniedziałek, 30 listopada 2020

Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin w grupach nauk o życiu oraz nauk ścisłych i technicznych. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 stycznia 2021 r. »


POLONEZ BIS na horyzoncie

piątek, 27 listopada 2020

120 badaczy przyjedzie do Polski w ramach kontynuacji programu POLONEZ. NCN ogłosi trzy konkursy w latach 2021 i 2022. »


Ostatnia lista rankingowa w konkursie MINIATURA 4

piątek, 27 listopada 2020

Znamy kolejnych 178 laureatów konkursu MINIATURA 4. Na realizację działań naukowych, takich jak badania wstępne, badania pilotażowe, kwerendy, staże naukowe lub wyjazdy konsultacyjne otrzymają oni łącznie niemal 6,9 mln zł. »


Polscy naukowcy wśród laureatów konkursu sieci CHIST-ERA

czwartek, 26 listopada 2020

Z przyjemnością informujemy, że cztery zespoły badawcze z Polski znalazły się wśród laureatów kolejnego konkursu organizowanego przez sieć CHIST-ERA - European Coordinated Research on Long-term Challenges in Information and Communication Sciences & Technologies. »


Oświadczenie Rady Narodowego Centrum Nauki w sprawie autonomii działalności naukowej

poniedziałek, 23 listopada 2020

Członkowie Rady Narodowego Centrum Nauki, powołanej do wspierania wysokiej jakości badań naukowych w Polsce i budowania transparentnych standardów ich finansowania, od początku prawie dziesięcioletniej działalności NCN dbają, aby decyzje dotyczące finansowania projektów podejmowane były wyłącznie w oparciu o kryterium doskonałości naukowej, która jest płaszczyzną integrującą różnorakie tematycznie, metodologicznie i środowiskowo badania. »


Zapowiedź międzynarodowego konkursu sieci Forest Value Innovating forest-based bioeconomy

poniedziałek, 23 listopada 2020

Sieć Forest Value zapowiada nowy konkurs na międzynarodowe projekty badawcze z zakresu gospodarki leśnej. »


Strony