pon., 17/01/2022 - 10:26
Kod CSS i JS

Przedstawiamy kalendarz spotkań informacyjnych online prowadzonych przez Koordynatorów Dyscyplin NCN na rok 2022. Spotkania przeznaczone są dla pracowników naukowych i doktorantów jednostek naukowych.   

Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce wyjazdowe spotkania informacyjne pozostają nadal zawieszone, a zainteresowanym jednostkom proponujemy spotkania poświęcone ofercie konkursowej i trybowi oceny wniosków w NCN prowadzone w formie webinariów.

KALENDARZ SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH 2022

Miesiąc Dzień
Styczeń x
Luty 15.02 nauki o życiu
Marzec 24.03 nauki humanistyczne, społeczne i o sztuce
Kwiecień

04.04 nauki o życiu,

05.04 nauki humanistyczne, społeczne i o sztuce

08.04 nauki ścisłe i techniczne

Maj x
Czerwiec 01.06 nauki ścisłe i techniczne
Lipiec x
Sierpień x
Wrzesień 29.09 nauki o życiu
Październik 04.10  nauki humanistyczne, społeczne i o sztuce
Listopad

16.11  nauki ścisłe i techniczne,

17.11   nauki humanistyczne, społeczne i o sztuce

18.11  nauki o życiu

Grudzień 1.12  nauki ścisłe i techniczne

Jednostki, które chcą zorganizować spotkanie online dla swoich pracowników proszone są o wybór jednego z proponowanych terminów i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: szkoleniadlanaukowcow@ncn.gov.pl

Pobierz formularz

Dołożymy starań, aby odpowiedzieć pozytywnie na jak największą liczbę zgłoszeń, jednak z uwagi na ograniczenia systemowe nie możemy zagwarantować, że każda jednostka uzyska dostęp do szkolenia. Na decyzję wpłynie przede wszystkim liczba uczestników planowanego spotkania oraz kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem email: szkoleniadlanaukowcow@ncn.gov.pl oraz u koordynatora dyscyplin dr Katarzyny Jareckiej-Stępień pod numerem telefonu

(w godzinach 10-12).