śr., 11/05/2022 - 06:24
Kod CSS i JS

Dziś w Białymstoku rozpoczynają się Dni Narodowego Centrum Nauki. Celem Dni NCN jest zachęcenie badaczek i badaczy na różnych etapach kariery, pracujących w różnych ośrodkach, do udziału w konkursach organizowanych przez Centrum i wsparcie ich w przygotowywaniu wniosków o granty NCN. Dniom Narodowego Centrum Nauki towarzyszy wiele spotkań tematycznych, wykładów i dyskusji, a także warsztatów dla wnioskodawców i pracowników administracyjnych jednostek naukowych.

Dni NCN będą trwać 2 dni i rozpoczną się 11 maja uroczystym spotkaniem otwierającym, na którym swój wykład wygłosi prof. Barbara Malinowska z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. O swoich badaniach opowie również czwórka laureatów konkursów NCN. Szczegółowy program dostępny jest na stronie: Dni NCN 2022

Transmisja online

Spotkanie otwierające Dni NCN oraz otwarte spotkanie informacyjne „Mój pierwszy grant, mój kolejny grant...” odbywające się 11 maja w godz. 10.00 – 16.30 będą transmitowane na żywo na kanale YouTube Uniwersytetu w Białymstoku:

Spotkanie otwierające wraz z prezentacjami laureatów

Spotkanie informacyjne "Mój pierwszy grant, mój kolejny grant."

O szczegółach wydarzenia będziemy informować w naszych mediach społecznościowych na Twitterze, Facebooku, Linkedinie, Instagramie.