wt., 04/06/2024 - 09:20
Kod CSS i JS

W otwartym obecnie konkursie pn. Mechanisms and measurement of disease progression in the early phase of neurodegenerative diseases ogłoszonym przez NCN we współpracy z siecią JPND Neurodegenerative Disease Research w styczniu 2024 r., projekty międzynarodowe zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu mogą zostać rozszerzone o zespoły badawcze z Polski.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołów badawczych zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu proszone są o kontakt z dr Jadwigą Spyrką – jadwiga.spyrka@ncn.gov.pl – do 7 czerwca 2024 r. Jednocześnie informujemy, że osoby, które otrzymają ofertę dołączenia jako nowy partner do konsorcjum międzynarodowego zobowiązane są do przesłania budżetu polskiej części projektu do zatwierdzenia przez NCN. Tabelę budżetową proszę przesłać na adres alicja.dylag@ncn.gov.pl w terminie do 21 czerwca 2024 r.

Przypominamy, że termin złożenia pełnych wniosków wspólnych w konkursie (tzw. full-proposals) upływa 25 czerwca 2024 r. o godzinie 12:00. Wnioski krajowe UNISONO w systemie OSF należy składać do 2 lipca 2024 r. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie sieci JPND oraz na naszej stronie.